Zamknij

Duda w Kwidzynie, Trzaskowski w Kartuzach. Na wiecach trwa walka o prezydenturę

04.07.2020 19:02
Andrzej Duda Rafał Trzaskowski
fot. East News/PAP

W ramach akcji Radia ZET „Sprawdź, zdecyduj, zagłosuj” zaglądnęliśmy dziś na wiece Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Obaj kandydaci na urząd prezydenta Polski mobilizowali swoje elektoraty – kandydat PiS w Kwidzynie, a kandydat Koalicji Obywatelskiej w Kartuzach.

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski angażowali się dziś na kampanijnych wiecach wyborczych. Ze strony urzędującego prezydenta padła obietnica trwałej zmiany Kodeksu pracy - poprzez pozostawienie przepisów o pracy zdalnej.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej zapewniał z kolei, że jako prezydent nie podpisze żadnego ułaskawienia dla skazanego za przestępstwo pedofilii. Mówił, że Duda jest prezydentem dzielącym Polaków.

"Sprawdź, zdecyduj, zagłosuj". Akcja informacyjna Radia ZET

Pięć lat temu rozpocząłem proces naprawiania polskiego państwa, po 8 latach rządów z którymi się nie zgadzałem, które oznaczały demontaż Polski

– tak mówił dziś w Kwidzynie prezydent Andrzej Duda.

Zobacz także

O łączeniu i Polsce ponad podziałami mówił za to w Kartuzach Rafał Trzaskowski.

Potrzebny jest prezydent, który wyciągnie rękę do wszystkich, którzy chcą zmienić Polskę

– mówił dziś Trzaskowski.

Zobacz także

W ramach akcji "Sprawdź, zdecyduj, zagłosuj" będziemy aż do ciszy wyborczej pokazywać wam kulisy wyborczego wyścigu o prezydenturę. Poznamy tajniki kampanii, programy kandydatów i sprawdzimy czy kandydaci mówią prawdę. 

RadioZET.pl/BC