Zamknij

TVP tego nie pokazała. Co Paweł Tanajno położył na pulpicie Andrzeja Dudy?

18.06.2020 13:02
Paweł Tanajno
fot. PAP/Paweł Supernak

Tradycją podczas telewizyjnych debat stało się przekazywanie kandydatom "upominków". Do podobnego incydentu doszło w środę. Paweł Tanajno postawił coś na pulpicie Andrzeja Dudy, jednak TVP tego nie pokazała. W rozmowie z portalem WP.pl zdradził, co to było.

Podczas środowej debaty prezydenckiej w TVP Paweł Tanajno na chwilę opuścił swoje stanowisko, by przekazać coś urzędującemu prezydentowi. Operator TVP jednak tego nie pokazał.

Zobacz także

"Chciałem rzetelnie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Ode mnie wymagało to ogromnej siły, żeby wytrzymać" - mówił Paweł Tanajno, a debatę w TVP nazwał "ustawką Jarosława Kaczyńskiego"

Jak można w debacie, którą ogląda 7 mln Polaków, zadawać tak idiotyczne pytania, kiedy jest bezrobocie, gospodarka się wali, można było o tysiąc rzeczy zapytać

- kontynuował Tanajno w rozmowie z reporterem WP. Jak dodał, podczas debaty TVP wszystko kręciło się „wokół LGBT”.

Zobacz także

Tanajno o debacie: ustawka Jarosława Kaczyńskiego. Zdradził, co podarował Andrzejowi Dudzie.

Kandydat na prezydenta wytłumaczył także, co podarował Andrzejowi Dudzie. Jak wyjaśnił Tanajno, Telewizja Polska wspierała Andrzeja Dudę, w związku z czym operatorzy nie pokazali tego widzom.

Trzaskowski to dubler Grzegorza Schetyny. Wydaje się, że Andrzej Duda tu występuje. Też nieprawda. To Jarosław Kaczyński

- mówił na koniec debaty Tanajno.

PROGRAM WYBORCZY Pawła Tanajno: wybory 2020 [POGLĄDY, POSTULATY]

To wtedy właśnie, jak podkreślił, wyjął "obrazek" prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i postawił na pulpicie przed Andrzejem Dudą. Według Tanajny prezydent miał następnie go złożyć i schować pod stół.

Szkoda, że tego obywatele nie zobaczyli, ale jest to wyraźny sygnał, że Andrzej Duda wstydzi się tego, co Jarosław Kaczyński z nim zrobił

- podsumował kandydat na prezydenta.

Zobacz także

RadioZET.pl/Wirtualna Polska