Zamknij

"Wielki dzień" Bosaka. Polityk wziął ślub i pochwalił się zdjęciami

09.02.2020 00:17
"Wielki dzień" Bosaka. Polityk wziął ślub i pochwalił się zdjęciami
fot. Krystian Kamiński/Twitter

Kandydat na prezydenta z ramienia Konfederacji Krzysztof Bosak wziął ślub. Polityk pochwalił się zdjęciami z ceremonii w mediach społecznościowych. „Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę” – napisał na Facebooku.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zdjęcie oraz informację o wydarzeniu zamieścił na Twitterze również poseł Krystian Kamiński (Konfederacja).

Zobacz także

"Nasz kandydat na prezydenta i kandydatka na pierwszą damę :) Dzisiaj Krzysztof Bosak wziął ślub. PS. Pozdrawiam Was z wesela!" – napisał.

"Dziś dla mnie wielki dzień"

Przede wszystkim jednak swoją życiową wybranką pochwalił się sam Krzysztog Bosak, który opublikował zdjęcia ze ślubu w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także

"Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju" – wyjaśnił. Zdradził też, czym prywatnie zajmuje się jego świeżo poślubiona żona. Jak wyjawił, jest pochodzi ze Szczecina i ma wykształcenie prawnicze – pracuje jako ekspert w Ordo Iuris.

Zobacz także

"Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski" – dodawał kandydat Konfederacji na prezydenta. Krzysztof Bosak podziękował również za wszystkie życzenia i „dobre słowa”.

 

RadioZET.pl/Twitter/Facebook