Zamknij

Trzaskowska obiecuje dodatek do emerytury dla matek. ”Przynajmniej 200 zł”

05.07.2020 18:19
Małgorzata Trzaskowska
fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Małgorzata Trzaskowska, żona Rafała Trzaskowskiego podczas wyborczego spotkania z mieszkańcami Katowic zapowiedziała 200 złotych dodatku do emerytury dla polskich matek. - Wiele razy o tym z Rafałem rozmawiałam. Ufam mu i wiem, że tego dopilnuje - powiedziała kandydatka na pierwszą damę RP. 

Małgorzata Trzaskowska na ostatniej prostej przed drugą turą wyborów prezydenckich (12 lipca) aktywnie włączyła się w kampanię kandydata KO na prezydenta. Żona Rafała Trzaskowskiego opublikowała w sobotę spot, w którym zapowiedziała, że chce być aktywną pierwszą damą RP i zamierza zaangażować się w sprawy ważne dla kobiet. 

- Będę głosem kobiet w sprawach dla nas najważniejszych. Nic o nas bez nas. My, Polki, tworzymy wspólnotę. Razem mamy super moc. Bądźcie ze mną! - powiedziała Małgorzata Trzaskowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Małgorzata Trzaskowska pokazała dom. Internauci: "Będzie gdzie przyjąć imigrantów" 

Małgorzata Trzaskowska zapowiada 200 zł dodatku do emerytury dla matek

Rafał Trzaskowski złożył w niedzielę wizytę w województwie śląskim. Kandydatowi KO na prezydenta towarzyszyła żona, która pochodzi z Rybnika. Małgorzata Trzaskowska zabrała głos jako pierwsza na spotkaniu wyborczym w Katowicach. Jak relacjonuje portal naTemat.pl, żona Rafała Trzaskowskiego złożyła obietnicę dodatku do emerytury dla polskich matek. 

Kobiety dokładnie wiedzą, ile energii potrzeba, aby wszystko w rodzinie działało tak, jak należy. Uważam, że kobiety, matki wychowujące dzieci, powinny być docenione, bo nie ma cięższej, bardziej odpowiedzialnej pracy. Za tę pracę i zaangażowanie powinny otrzymywać dodatek do emerytury. Przynajmniej 200 zł za każde dziecko

- cytuje słowa Małgorzaty Trzaskowskiej portal naTemat.pl. Żona Trzaskowskiego zaapelowała do Polaków, aby zaufali jej mężowi. - Wiele razy o tym z Rafałem rozmawiałam. Ufam mu i wiem, że tego dopilnuje - dodała. 

Zobacz także

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/naTemat.pl