Zamknij

Duda w środku epidemii czatuje o karkówce. „Ja mam dostarczyć napoje chmielowe”

29.04.2020 22:03
Andrzej Duda
fot. Twitter.com

W środę odbyła się kolejna sesja Q&A z Andrzejem Dudą na Facebooku. Duże poruszenie wśród internautów wywołał temat karkówki, o którą zapytany został prezydent. - Ja mam do tej karkówki dostarczyć napoje chmielowe. Da się to zrobić, spokojnie - mówił Duda. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Andrzej Duda na niespełna dwa tygodnie przed wyborami prezydenckimi i w trakcie epidemii koronawirusa w Polsce wziął udział w kolejnej specjalnej sesji pytań i odpowiedzi (Q&A) na Facebooku. Prezydent odpowiadał na pytania zadane wcześniej przez internautów.

Nieoczekiwanie pierwsze z nich dotyczyło... karkówki. Jeden z uczestników Q&A zapytał prezydenta, ''czy po kwarantannie wpadnie do niego na karkówkę?''. 

Mam nadzieję, że gdy stan epidemiczny minie (...). Rozumiem, że pan zaprasza, a ja mam do tej karkówki dostarczyć napoje chmielowe. Da się to zrobić, spokojnie

- odpowiedział Andrzej Duda. 

Zobacz także

Wypowiedź Dudy nie spodobała się części internautów. Użytkownicy Twittera zwrócili uwagę, że w środku epidemii koronawirusa, gdy setki tysięcy Polaków tracą pracę lub otrzymują niższą pensję, prezydent powinien skupić się na walce z epidemią oraz walce o polską gospodarkę.

''Jeśli prezydent czerpie taką przyjemność z tego typu dyskusji w środku epidemii, to w sumie nie dziwię się, że nie będzie miał problemu z byciem nieuznawanym przez świat i większość Polaków quasi-prezydentem'' - napisał na Twitterze reporter Radia ZET Maciej Bąk. 

RadioZET.pl