Zamknij

Wiece wyborcze przed II turą. Jak wyglądają spotkania z Rafałem Trzaskowskim?

04.07.2020 16:59
Rafał Trzaskowski
fot. PAP/Tomasz Wojtasik

"Sprawdź, zdecyduj, zagłosuj" to akcja informacyjna Radia ZET w ostatnich dniach kampanii. Przybliżamy drugą część akcji, skupiając się na wiecach Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta RP.

"Sprawdź, zdecyduj zagłosuj" to akcja informacyjna Radia ZET, poprzez którą przybliżamy kulisy ostatnich dni kampanii przed drugą turą wyborów prezydenckich 2020. W sobotę reporter Radia ZET przyjrzał się wiecom Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego.

Czas na kolejne spojrzenie na będącą na finiszu kampanię wyborczą w wyścigu o pałac prezydencki. Tym razem przybliżamy kulisy z wiecu Rafała Trzaskowskiego.

"Sprawdź, zdecyduj, zagłosuj". Akcja informacyjna Radia ZET 

Fanów Trzaskowskiego jest na wiecach nieco mniej niż u Andrzeja Dudy, ale prezydentowi Warszawy zawsze towarzyszą samorządowcy. Trzaskowski dużo mówi o PiS-ie i obecnym prezydencie. Przypomina największe afery partii rządzącej. I zapowiada:

Zobacz także

- Nie ma zgody na uwłaszczanie się na państwie - powtarza na niemal każdym wiecu. Jego motywem przewodnim jest hasło „Mamy dość” i nieoglądanie się w przeszłość.

Jego wystąpienia starają się przerywać uczestnicy spotkań popierający Andrzeja Dudę. Starają się zagłuszać jego wystąpienia, jak te w Kartuzach.

Sprawdź: Rafał Trzaskowski. Program wyborczy
Sprawdź: Andrzej Duda: Program wyborczy

RadioZET.pl/BC