Zamknij

15-latka naga i owinięta kocem uciekła do sąsiadów. Wcześniej zgwałcił ją ojciec

Redakcja
04.01.2018 18:16
Gniezno
fot. East News

Mieszkaniec Gniezna usłyszał zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad rodziną oraz zmuszenia do obcowania płciowego swojej 15-letniej córki. Dziewczyna naga i owinięta kocem uciekła do sąsiadów po tym, jak ojciec ją zgwałcił.

Bulwersujące sceny, o których pisze poznańska "Wyborcza", rozegrały się 19 grudnia ubiegłego roku w Gnieźnie (woj. wielkopolskie). Mężczyzna, wykorzystując nieobecność żony (przebywała w szpitalu), zmusił swoją 15-letnią córkę do odbycia z nim stosunku. Następnie dziewczyna uciekła z domu, nie mając na sobie ubrań, a będąc jedynie owinięta w koc i schroniła się w domu sąsiadów, którzy natychmiast zawiadomili służby.

Policja nie chce udzielać szczegółowych informacji w tej sprawie. Wiadomo natomiast, że ojciec usłyszał już w prokuraturze zarzuty dot. gwałtu oraz fizycznego i psychicznego znęcania się nad rodziną. Do tego ostatniego miało dochodzić przez ostatnie 3 lata. Policja opiera się głównie na zeznaniach pokrzywdzonej, gdyż przebywająca w szpitalu matka nie chciała o tym rozmawiać.

Mężczyzna przebywa obecnie w areszcie, do którego trafił na trzy miesiące.

RadioZET.pl/poznan.wyborcza.pl/MP