Zamknij

Zaginęła 15-letnia Zuzanna. Ostatni raz widziano ją w II dzień świąt

30.12.2019 12:46
Bochnia
fot. Facebook/Bochnia112.pl - Bocheński Portal Ratowniczy

Policja z małopolskiej Bochni poszukuje 15-letniej Zuzanny Bartczak. Dziewczyna w II dzień świąt Bożego Narodzenia wyszła z ośrodka i do dziś nie nawiązała kontaktu z rodziną ani znajomymi. Nie ma przy sobie także telefonu komórkowego. 

Informację na temat zaginięcia Zuzanny Bartczak opublikował profil "Bochnia112.pl - Bocheński Portal Ratowniczy" na Facebooku. Dziewczyna miała w II dzień świąt Bożego Narodzenia ok. godz. 10 rano opuścić ośrodek, w którym przebywała (być może dom dziecka), zabierając ze sobą rzeczy osobiste. 

Wedle rysopisu, Zuzanna ma 165 cm wzrostu, włosy koloru brązowego i ma szczupłą sylwetkę. Nie zabrała jednak telefonu komórkowego i od czterech dni nie nawiązała kontaktu z rodziną ani znajomymi.  

"Jeżeli ktoś z Państwa widział osobę przedstawioną na zdjęciu lub posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu prosimy o kontakt z Policją. Wszelkie informacje należy kierować do Oficera Dyżurnego KPP w Bochni tel. 14 615 22 22, pod nr alarmowy 112 lub najbliższej jednostki Policji" - czytamy. 

RadioZET.pl/Facebook