Zamknij

15 sierpnia święto Wojska Polskiego. UTRUDNIENIA, OBJAZDY, ZAMKNIĘTE ULICE

Redakcja
14.08.2017 18:12
15 sierpnia święto Wojska Polskiego. UTRUDNIENIA, OBJAZDY, ZAMKNIĘTE ULICE
fot. Jacek Marczewski/Agencja Gazeta

Warszawa zwarta i gotowa na obchody święta Wojska Polskiego. Z uwagi na mnogość wydarzeń towarzyszących, mieszkańcy stolicy (zwłaszcza kierowcy) muszą przygotować się na spore utrudnienia w poruszaniu się po mieście. Szykują się objazdy, zamknięte ulice i utrudnienia.

15 sierpnia w święto Wojska Polskiego i rocznicę "Cudu nad Wisłą" w Warszawie wystąpią utrudnienia. Część dróg będzie zamknięta dla kierowców. Jakie czekają nas utrudnienia, które ulice będą zamknięte?

W południe alejami Ujazdowskimi przejdzie wojskowa defilada, podczas której będzie można zobaczyć sprzęt wykorzystywany przez żołnierzy. Następnie na Powiślu zostanie zorganizowany piknik. 

W defiladzie wojskowej wezmą udział żołnierze ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Rumunii.

Zamknięty dla kierowców jest Nowy Świat od ronda de Gaulle'a aż do placu Trzech Krzyży. Nieprzejezdny jest też sam plac i okoliczne ulice. Kierowcy nie mogą również jeździć Alejami Ujazdowskimi i Belwederską aż do skrzyżowania z ulicą Dolną. Zamknięte są też ulice na Powiślu w pobliżu parku Agrykola: Myśliwiecka i Szwoleżerów. W tych miejscach (tak jak w centrum) stoją zakazy parkowania. Utrudnienia powinny się skończyć najpóźniej o 23:00.

RadioZET.pl/daw, KM