Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

19-latek pobił i zgwałcił studentkę podczas Juwenaliów w Rzeszowie. Udało się go złapać

03.06.2017 17:52
xxx wiadomosci

Policjantom udało się złapać 19-latka, który zgwałcił studentkę podczas Juwenaliów w Rzeszowie. 22-latka została przez niego najpierw brutalnie pobita, a później zgwałcona. Rzeszowianki od 14 maja żyły w strachu, jednak od wczoraj (2 czerwca) Kamil K. jest już w areszcie. Grozi mu do 12 lat więzienia.

19-latek pobił i zgwałcił studentkę podczas Juwenaliów w Rzeszowie. Udało się go złapać fot. Materiały policyjne

Młoda dziewczyna wracała z juwenaliowej imprezy do domu. Była 4 rano, gdy szła w kierunku dworca PKS w Rzeszowie. Wtedy w okolicy skrzyżowania ul. Piłsudskiego i Asnyka zaatakował ją nieznany mężczyzna. Młoda kobieta została brutalnie pobita; przyjęła wiele ciosów w twarz.

Horror w Rzeszowie

Pobitą i zastraszoną 22-latkę, Kamil K. zaciągnął za budynek, rozebrał do naga i zgwałcił. Mężczyzna miał przez cały czas kaptur na głowie, co utrudniało identyfikację. Zdecydowane działania rzeszowskich policjantów sprawiły jednak, że młody gwałciciel trafił do aresztu.

Gwałciciel za kratami

Za to, czego dokonał grozi mu nawet 12-letnia odsiadka. – Mężczyzna usłyszał zarzut zgwałcenia i uszkodzenia ciała. Sąd przychylił się do naszego wniosku i w piątek aresztował podejrzanego – komentowała Ewa Romankiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

RadioZET.pl/Fakt24/strz

Oceń