Zamknij

26-letnia druhna OSP zginęła w tragicznym wypadku. Była w 9. miesiącu ciąży

03.05.2021 09:50
Druhna OSP Michałowice zmarła w wypadku
fot. OSP KSRG Michałowice

Druhna Basia z Ochotniczej Straży Pożarnej w Michałowicach zginęła w tragicznym wypadku samochodowym. 26-latkę, która była w 9. miesiącu ciąży, żegnają zdruzgotani koledzy.

Śmiertelny wypadek wydarzył się w Niemysłowicach (woj. opolskie) na drodze krajowej nr 41 z Prudnika do Nysy. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Według wstępnych ustaleń prowadzący osobowego citroena 26-latek zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym volvo, za którego kierownicą siedział 53-latek.

Tragiczny wypadek w Niemysłowicach. Zginęła druhna Ochotniczej Straży Pożarnej w Michałowicach

26-letni kierowca citroena, jego 26-letnia pasażerka, która była w 9. miesiącu ciąży oraz 53-letni kierowca volvo zostali ranni. Niestety, jak podaje Ochotnicza Straż Pożarna na swoim portalu, nie udało się uratować życia druhny OSP w Michałowicach i jej dziecka. Oboje zmarli w szpitalu.

Strażacy ochotnicy przekazali tragiczne wieści na Facebooku i pożegnali koleżankę. "Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!" – napisali.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/OSP.pl