Zamknij

28-latek próbował ratować samobójcę w Łomży. Skończyło się tragicznie

Redakcja
09.05.2018 17:45
28-latek próbował ratować samobójcę w Łomży. Skończyło się tragicznie
fot. Youtube (MyLomza.pl)

Dramatyczne doniesienia z Łomży. Do rzeki wskoczył jeden z plażowiczów po tym, jak zauważył rzucającego się z mostu samobójcę. Policja potwierdziła, że znaleziono ciało 28-latka.

28-latek, wypoczywając na plaży przy rzece Narew, wskoczył do wody, widząc, jak mężczyzna rzuca się z mostu. Nurt był jednak tak silny, że po chwili obaj oddalili się od miejsca zdarzenia i popłynęli z prądem.

Samobójca w Łomży

Policjanci rozpoczęli poszukiwania. – Ciało mężczyzny znaleźli strażacy OSP z Nowogrodu – 30 km od miejsca, gdzie poszukiwania się rozpoczęły. W miejscu odnalezienia ciała nie natrafiono na żadne ślady drugiego z zaginionych – mówi Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w rozmowie z portalem MyLomza.pl.

Skoczył do Narwi

Jak do tej pory nie udało się odnaleźć ciała samobójcy, ani ustalić, kim był. – Rodzina po identyfikacji zwłok potwierdziła tożsamość zaginionego 28-latka. Z uwagi na tragedię rodzinną ofiary policja nie udziela bardziej szczegółowych informacji na temat odnalezionego mężczyzny – powiedział mł. asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Zobacz także

RadioZET.pl/MyLomza.pl/PAP/strz