Zamknij

3,5 letni Kacper został porwany? Detektyw Rutkowski daje 50 tys. zł

02.05.2020 21:24
Poszukiwania 3,5 letniego Kacpra
fot. TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News

3,5-letni Kacper został porwany? Nowe informacje ws. zaginięcia chłopca z Nowogrodźca przekazała matka Kacperka. W poszukiwania 3,5-letniego Kacpra zaangażował się były detektyw Krzysztof Rutkowski. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

3,5-letni Kacper mógł zostać porwany - uważa mama chłopca. Joanna Wacyk w rozmowie z ''Super Expressem'' ujawniła, że ojciec Kacperka miał przed zaginięciem syna dostawać pogróżki. 

Powiedział, „dziewczyno, ty niczego nie rozumiesz”. I że „oni chcą mnie połamać”

- powiedziała Joanna Wacyk, mama 3,5-letniego Kacperka. Krewni chłopca przypuszczają, że ojciec Kacpra mógł mieć z kimś zatarg. 

Może ten ktoś chciał go postraszyć, zabrać dziecko na chwilę, ale sytuacja wymknęła się spod kontroli? Może ten człowiek widząc, jak wszystko się potoczyło przetrzymuje gdzieś Kacperka?

- mówią w rozmowie z ''Super Expressem''. 

Poszukiwania 3,5-letniego Kacpra. Krzysztof Rutkowski obiecuje nagrodę 

Poszukiwania 3,5-letniego Kacpra rozpoczęły się w poniedziałek wieczorem, po tym, gdy około godziny 19 wpłynęło zgłoszenie o jego zaginięciu. Dotychczas służby przeszukały kilkaset hektarów terenu, w tym m.in. ogródki działkowe i tereny kolejowe oraz znaczny odcinek Kwisy.

W sobotę grupy poszukujące chłopca nie natrafiły na żaden ślad. Sprawdzane było koryto rzeki Kwisa na odcinku od Parzyc do Osiecznicy. Równolegle przeczesywano teren wzdłuż rzeki na tym odcinku. W poszukiwaniach wykorzystywano m.in. dron oraz sprzęt straży pożarnej – dwa sonary oraz dwa roboty podwodne.

Pomoc w poszukiwaniach Kacperka zaoferował Krzysztof Rutkowski. Były detektyw wyklucza jednak klasyczne porwanie dla okupu. Przypuszcza, że Kacperek wpadł do rzeki Kwisa. Rutkowski oferuje 50 tysięcy złotych dla tego, kto przekaże informacje i pomoże odnaleźć Kacperka.

Zobacz także

RadioZET.pl/Super Express/PAP