Zamknij

30-latek uciekł z konwoju do do szpitala psychiatrycznego. Jest podejrzany o zamordowanie 78-latki

Redakcja
20.04.2018 17:53
Poszukiwany
fot. Policja

30-letni Adam Daniel Dromowicz, który zbiegł podczas konwoju do szpitala psychiatrycznego w Gorzowie Wielkopolskim, jest podejrzany o zamordowanie 78-latki z Sulęcina (woj. lubuskie).

Jak podają gorzowskie portale informacyjne, Dromowicz uciekł policjantom z konwoju na terenie szpitala psychiatrycznego przy ul. Walczaka w Gorzowie Wlkp. Miał mieć tam przeprowadzone badania psychiatryczne.

Zbiegł ze szpitala psychiatrycznego

Natychmiast zorganizowano akcję poszukiwawczą. – W poszukiwania niebezpiecznego mężczyzny zaangażowanych jest ponad 150 policjantów ze wszystkich policyjnych pionów, oddziałów prewencji, kryminalni, śledczy, przewodnicy z psami tropiącymi, ruchu drogowego, sztabu policji. Nasze poszukiwania wsparte są również śmigłowcem. Natomiast na drogach zostały ustawione posterunki blokadowe – mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Poszukiwania w Gorzowie

Reporterzy portalu Gorzowianin.com ustalili, że 30-latek w niewiadomy sposób oswobodził się z kajdanek, które miał zarówno na rękach, jak i nogach. Poszukiwany to Adam Daniel Dromowicz, urodzony 30 czerwca 1988 roku w Sulęcinie. Około 200 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

O sprawie pisaliśmy już wcześniej:

Zobacz także

RadioZET.pl/Gorzowianin.com/strz