Zamknij

30-latek zbiegł z konwoju do szpitala psychiatrycznego. Jest niebezpieczny

Redakcja
20.04.2018 15:36
Poszukiwany
fot. Policja

30-letni Adam Dromowicz zbiegł z konwoju do szpitala psychiatrycznego w Gorzowie Wielkopolskim. W akcji poszukiwawczej bierze udział stu policjantów, psy tropiące i śmigłowiec.

Zbiegł ze szpitala psychiatrycznego

Pochodzący z Sulęcina mężczyzna jest niebezpieczny. Ma około 2 metrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i na lewym przedramieniu posiada charakterystyczny tatuaż z wizerunkiem smoka.

Adam Dromowicz poszukiwany

Mężczyzna uciekł w kierunku ogródków działkowych w Gorzowie Wlkp. W jego poszukiwaniach biorą udział m.in. funkcjonariusze z oddziałów prewencji, kryminalnych i śledczych.

Poszukiwania w Gorzowie Wlkp.

W chwili ucieczki Dromowicz ubrany był w jasnoniebieskie spodnie dresowe, ciemną bluzę z kapturem oraz sportowe buty. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach. — Wszystkie osoby, które mogły widzieć 30-letniego mężczyznę, proszone są o kontakt z policją pod nr telefonu 997. Mężczyzna może być niebezpieczny. Akcja wsparta będzie policyjnym śmigłowcem. W działaniach biorą udział funkcjonariusze z niemal wszystkich policyjnych pionów: oddziałów prewencji, kryminalni, śledczy, przewodnicy z psami tropiącymi, ruchu drogowego, sztabu policji itd. Już na tę chwilę pracuje ponad 100 policjantów. Powołano posterunki blokadowe, a informacja trafiła już do innych jednostek — mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Zobacz także

RadioZET.pl/gorzowianin.com/Policja.pl/strz