Zamknij

38-latek wpadł prosto pod ostrza kosiarki. Makabryczny wypadek na polu

22.07.2022 11:59

Do makabrycznego wypadku doszło na jednej z łąk niedaleko Bielska Podlaskiego (woj. podlaskie). 38-letni pasażer traktora wpadł pod ostrze kosiarki i zginął. Policja zatrzymała już kierowcę pojazdu, który usłyszał prokuratorskie zarzuty o nieumyślne spowodowanie śmierci i nieudzielenie pomocy poszkodowanemu.

Wypadek
fot. KPP Bielsk Podlaski

W trakcie prac polowych na jednej z łąk w gminie Bielsk Podlaski (woj. podlaskie) 38-letni pasażer traktora zginął po tym, jak wpadł pod ostrza kosiarki, w którą wyposażona była maszyna.

Makabryczny wypadek na polu. 38-latek wpadł pod ostrza kosiarki

Według ustaleń miejscowej policji 53-letni mężczyzna kierujący pojazdem odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy swojemu młodszemu towarzyszowi.

Komenda Powiatowa Policja w Bielsku Podlaskim nie podała dokładnej daty tragedii. Wiadomo jedynie, że miała ona miejsce kilka dni przed tym, jak zgłoszono zaginięcie 38-latka.

53-letni kierowca traktora został już zatrzymany przez policję. Usłyszał również dwa prokuratorskie zarzuty - o nieumyślne spowodowanie śmierci i nieudzielenie pomocy. Teraz grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KPP Bielsk Podlaski