Zamknij

Zaginął 5-letni Dawid. Wieczorem znaleziono ciało jego ojca

11.07.2019 09:31
Grodzisk Mazowiecki. Zaginął 5-letni Dawid Żukowski. Znaleziono ciało jego ojca
fot. Komenda Stołeczna Policji

Zaginął 5-letni Dawid Żukowski z Grodziska Mazowieckiego. Policjanci szukają go od północy. Wiadomo, że w środę około 17 ojciec zabrał go z domu i odjechał. Po kilku godzinach poinformowano, że znaleziono ciało mężczyzny. Do tej pory nie wiadomo, gdzie jest chłopiec.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego od północy poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego. W środę około godziny 17 ojciec zabrał go z domu i odjechał w nieznanym kierunku.

Po czterech godzinach, przed 21, policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Nie wiadomo, gdzie jest dziecko.

Gdy chłopca widziano po raz ostatni, był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Zobacz także

5-letni Dawid Żukowski zaginął. Trwają poszukiwania

Dawida szukają funkcjonariusze z psami, wykorzystywane są też drony. Policję wspierają strażacy. Znaleziono już samochód, którym poruszał się ojciec chłopca. Niestety na ślad dziecka nie natrafiono.

Służby apelują o pomoc. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można też dzwonić do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

RadioZET.pl/Policja