Zamknij

5-letni Dawid zaginiony. Apel do wszystkich, którzy widzieli szarą skodę

11.07.2019 11:11
5-letni Dawid zaginiony. Apel do wszystkich, którzy widzieli szarą skodę
fot. Policja Warszawa/Twitter

Policja apeluje o kontakt do wszystkich, którzy widzieli szarą skodę fabię WGM 01K9. Na miejscu pasażera od strony kierowcy na szybie znajduje się zasłona przeciwsłoneczna z logo Zyzgazka McQuinna, czerwonej wyścigówki z bajki "Auta" - powiedział w czwartek Sylwester Marczak z KSP.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Samochód ten został odnaleziony, ale dla policji istotna jest informacja, którędy się przemieszczał. - Dla nas bardzo ważna informacja dotyczy samego pojazdu bez względu na to, czy znajdował się on w ruchu, czy też był pozostawiony na parkingu - wyjaśnił rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Jak informował Marczak w Polsat News, wszystko wskazuje na to, że 5-letni Dawid jest w okolicach Grodziska Mazowieckiego lub warszawskiego Okęcia.

Ojciec 5-latka został znaleziony martwy

5-letni Dawid został zabrany przez swojego ojca z miejsca zamieszkania około godziny 17.00 w środę. Według informacji policji przed godziną 21.00 ojciec najprawdopodobniej odebrał sobie życie. Mężczyzna miał prawa rodzicielskie. Ta sprawa nie ma charakteru uprowadzenia. Informację o śmierci mężczyzny KPP w Grodzisku Mazowieckim otrzymała o godzinie 20.52. Mężczyzna zginął potrącony na torach kolejowych.

Zobacz także

Policjanci zgłoszenie o utracie kontaktu z chłopcem i jego ojcem dostali około północy od zaniepokojonej osoby z rodziny. Poszukiwania dziecka rozpoczęły się w nocy; funkcjonariusze wykorzystują przy tym m.in. drony Komendy Głównej Policji i psy tropiące.

Zobacz także

Chłopiec ubrany jest w niebieską bluzę, niebieskie spodnie jeansowe i niebieskie trampki z logiem Zygzaka McQueena. Zdjęcia Dawida zamieszczamy poniżej:

168-94441
fot.
168-94443
fot.

fot.: policja.waw.pl

Zobacz także

Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, można przekazywać Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można też zatelefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

 

RadioZET.pl/PAP

C