Zamknij

50-latek uprawiał seks z amstaffem. Mężczyzna nie żyje

29.01.2021 11:37

50-letni mężczyzna z powiatu rybnickiego zmarł w trakcie uprawiania seksu z psem rasy amstaff. Nie wiadomo jednak czy jego śmierć miała związek z aktem zoofilii, którego się dopuszczał. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie, zatrzymano już także właściciela psa, za którego zgodą i w którego obecności doszło do tego ohydnego czynu. 

Seks z amstaffem
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Do tego makabrycznego zdarzenia, o którym pisze "Fakt", miało dojść w 21 stycznia tego roku w Czerwionce-Leszczynach w powiecie rybnickim (woj. śląskie). 37-letni właściciel psa rasy amstaff jeszcze w ubiegłym roku zamieścił w internecie ogłoszenie, w którym oferował usługi seksualnego ze swoim psem rasy amstaff.

Uprawiał seks z amstaffem. 50-latek nie żyje, właściciel psa zatrzymany

Na ogłoszenie odpowiedział 50-latek, który przyjechał na prywatną posesję w Czerwionce-Leszczynach. Według informacji "Faktu", do czynności seksualnych ze zwierzęciem miało dojść w obecności właściciela psa, jednak w ich trakcie 50-latek źle się poczuł i stracił przytomność. 37-latek próbował go reanimować, potem wezwał karetkę, ale niestety mężczyzna nie przeżył.

Prokuratura Rejonowa w Rybniku zajmuje się teraz tą sprawą. Przyczyny oraz dokładne okoliczności śmierci 50-latka wyjaśni teraz sekcja zwłok, chociaż śledczy nie podają do wiadomości publicznej wszystkich informacji. 

Zleciliśmy wykonanie dodatkowych badań histopatologicznych, pobrano też krew na zawartość alkoholu oraz zleciliśmy badanie pod kątem ewentualnych chorób tego mężczyzny [...] Właścicielowi psa postawiono zarzuty udostępniania psa celem wykonywania czynności seksualnych oraz zarzut znęcania się nad psem. Grozi mu do trzech lat więzienia. Mężczyzna dostał policyjny dozór

Malwina Pawela-Szendzielorz, zastępca prokuratora rejonowego w Rybniku

Na ten moment nie wiadomo, czy zgon "klienta" miał jakikolwiek związek z aktem zoofilii. Jak natomiast informuje "Fakt", 37-letni właściciel psa również miał niejednokrotnie dopuszczać się czynności seksualnych ze swoim zwierzęciem. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/fakt.pl