Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

51-letni pedofil umówił się w Katowicach z 13-latką. Zobacz, co miał w reklamówce

08.06.2017 17:22
xxx wiadomosci

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali na gorącym uczynku 51-latka, który umówił się w internecie z 13-letnią dziewczynką. Mężczyzna przyjechał w wyznaczone miejsce w Katowicach, jednak zamiast nieletniej pojawili się funkcjonariusze.

51-letni pedofil umówił się w Katowicach z 13-latką. Zobacz, co miał w reklamówce fot. Materiały policyjne

Jeden z internautów zawiadomił policjantów, mówiąc, że podszywa się za 13-latkę i złapał w sieci kontakt z pedofilem. Policjanci przyjrzeli się dowodom i zapisom rozmów i postanowili zorganizować zasadzkę. Umówili się z 51-latkiem w Katowicach i gdy ten przyjechał, mundurowi zakuli go w kajdanki.

Umówił się na dworcu w Katowicach

Mężczyzna nie krył zaskoczenia, gdy zamiast 13-letniej dziewczynki na katowickim dworcu podeszli do niego policjanci. Pedofil liczył na upojną noc, gdyż w reklamówce, którą miał ze sobą, przyniósł cały zestaw akcesoriów erotycznych, których zdjęcia trafiły na oficjalną internetową stronę śląskiej policji.

Zarzuty

Policjanci przeszukali mieszkanie zatrzymanego 51-latka. Jeśli okaże się, że na zabezpieczonych nośnikach miał treści pedofilskie, zostaną mu postawione kolejne zarzuty. Jeszcze dziś (8 czerwca) usłyszy zarzut składania propozycji seksualnych małoletniej poniżej 15. roku życia.

Oto, co 51-latek wziął ze sobą na spotkanie z 13-latką:

z fot. Materiały policyjne

To już drugi w ostatnich dwóch dniach podobny przypadek w Katowicach. 6 czerwca pisaliśmy o mężczyźnie, który molestował 10-latkę w windzie:

RadioZET.pl/Katowice.naszemiasto.pl/strz

Oceń