63-latka z Żar odnaleziona. "Mama odnalazła się. Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie"

Błażej Makarewicz
11.03.2019 13:27
63-latka z Żar odnaleziona. "Mama odnalazła się. Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie"
fot. lubuskapolicja

"Mama odnalazła się. Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie. Proszę was jeszcze o udostępnienie tego posta tak żeby dotarła ta informacja do jak największej grupy osób" - napisał na Facebooku syn Eugenii Przybyszewskiej, która byłą poszukiwana od 8 marca. Kobieta wróciła do domu cała i zdrowa.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Poszukiwania miały szczęśliwy finał - pani Eugenia Przybyszewska wróciła do rodziny cała i zdrowa.

"Mama odnalazła się. Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie. Proszę was jeszcze o udostępnienie tego posta tak żeby dotarła ta informacja do jak największej grupy osób. Nie jestem teraz w stanie wszystkich poinformować. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie. Jesteście wspaniali" - napisał na Facebooku syn kobiety.

odnalazła się

Poszukiwania

Poszukiwania zaginionej 63-latki prowadziła policja z Żar. W miniony piątek kobieta wyszła z domu i dotąd nie nawiązała kontaktu z rodziną – informowała w poniedziałek Aneta Berestecka z Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

"Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat zaginionej prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach pod numer telefonu 068 476 33 11 lub numer alarmowy 112. Rodzina przekazała, że z uwagi na chorobę 63-latka może tracić przytomność" – apelowała Berestecka.

Zobacz także

Fotografia zaginionej wraz z rysopisem została opublikowana na stronie internetowej lubuskiej policji.

63-latka wyszła z domu w piątek ok. godz. 11. Nie zabrała ze sobą telefonu ani dokumentów. Ubrana była w niebieskie dżinsowe spodnie, białą czapkę i brązową kurtkę.

W piątek wieczorem o zaginięciu kobiety policję powiadomił jeden z członków rodziny. Wówczas ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy i rozpoczęto intensywne poszukiwania kobiety.

Zobacz także

RadioZET.pl/policja/PAP/BM