Zamknij

8-letni Bartosz Szwejser zaginął w Sosnowcu. Groził, że ucieknie z domu

Dominik Gołdyn
24.04.2022 17:47

8-letni Bartosz Szwejser z Sosnowca został odnaleziony w Wojkowicach. Jest cały i zdrowy – przekazała śląska policja. Chłopiec wyszedł w niedzielny poranek ze swojego mieszkania bez wiedzy rodziców.

Bartosz Szwejser
fot. Policja Śląska

Bartosz Szwejser ma 8 lat i mieszka przy ulicy Jagiellońskiej w Sosnowcu w województwie śląskim. Chłopiec zaginął w niedzielę 24 kwietnia o poranku. "Około godziny 11:00 po przebudzeniu się rodzice stwierdzili, że ich 8-letni syn Bartosz wyszedł z domu bez ich zgody" – relacjonowała śląska policja.

8-letni Bartosz Szwejser zaginął w Sosnowcu

Zaginiony Bartosz Szwejser był dziś ostatni raz widziany przez ojca około godziny 8, gdy spał w swoim pokoju. Według rodziców prawdopodobnym powodem zaginięcia może być zakaz gry na komputerze. Chłopiec groził, że ucieknie. 8-latek nie posiada przy sobie telefonu komórkowego oraz dokumentów.

8-letni Bartosz ma około 128 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Chłopiec ma krótkie blond włosy i oczy koloru niebieskiego. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę, spodnie moro z czarnymi łatkami na kolanach oraz buty sportowe koloru granatowego z białymi paskami.

Wszystkie osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 13 04 lub 47 852 13 07, oficerem dyżurnym pod numerem 47 852 12 00 lub 47 852 12 55 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl