Zamknij

8-letnia Małgosia z Kiełczowa odnaleziona. Poszukiwania trwały od piątku

17.04.2021 09:30
Małgosia Guzek zaginęła
fot. Facebook: Śladem zaginionych

Udało się odnaleźć 8-letnią Małgosię z Kiełczowa koło Wrocławia. Dziewczynka wyszła z domu w piątek po godz. 16 i od tego momentu nie było z nią kontaktu. 

WAŻNE: Udało się odnaleźć 8-letnią Małgosię z Kiełczowa koło Wrocławia.

Małgosia z Kiełczowa pod Wrocławiem wyszła z domu w piątek 16 kwietnia ok. godz. 16. - Ogłosiliśmy alarm jednostki i wszyscy policjanci na terenie miasta wiedzą o tych poszukiwaniach. Akcja poszukiwawcza będzie prowadzona także w nocy - powiedział wczoraj "Gazecie Wrocławskiej" Łukasz Dutkowiak, rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Małgosia najprawdopodobniej była w towarzystwie koleżanki. Kierowała się w stronę Parku Południowego. - Małgosia jest zbyt ufna w stosunku do ludzi! Rodzina jest zrozpaczona bardzo martwią się o nią! - czytamy na stronie Śladem Zaginionych.

Małgosia z Kiełczowa odnaleziona. 8-latka zaginęła w piątek 16 kwietnia

Świadkowie twierdzą, że 8-letnia dziewczynka widziana była na Psim Polu około godz. 17, w rejonie Wyspy Słodowej ok. godz. 21 i ok. godz. 22 miała jechać tramwajem nr 9.

Całą noc trwała akcja poszukiwawcza. Dziś rano poinformowano, że dziewczynki nadal nie odnaleziono. - Godzina 6:00. Małgosia Guzek nie została jeszcze odnaleziona. Policja zwraca się z prośbą o czujność oraz przejrzenie monitoringu na posesjach przy ulicach - Polna, Wrocławska, Akacjowa, Wiosenna, Południowa, Leśna i Ogrodowa w Kiełczowie w dniu 16.04.2021 roku w godzinach 14:30 a 18:00. Szanowni Państwo, serdecznie Wam dziękuję za zaangażowanie i wszelką pomoc, to jest z pewnością długa, pracowita noc, cały czas wierzymy w szczęśliwy finał poszukiwań i powrót Małgosi do domu - napisał wójt gminy Długołęka Wojciech Błoński.

RadioZET.pl/ Grażyna Wiatr/ Wojciech Błoński/ Śladem Zaginionych