Zamknij

9-latka wpadła pod tramwaj w Łodzi. Rodzice szukali jej przez kilka godzin

Redakcja
16.04.2018 10:38
śmierć dziecka
fot. Archiwum RadioZET.pl + Facebook

Tragedia w Łodzi. 9-letnia Oliwia wpadła pod jadący z góry tramwaj. Dziewczynka zmarła, a jej rodzice dopiero późnym wieczorem dowiedzieli się o wszystkim.

W czwartek po godz. 17 Oliwia przechodziła po nieoznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Kopcińskiego w Łodzi. Wstępne śledztwo wykazało, że trzej kierowcy samochodów przepuścili ją przez jezdnię, jednak motorniczy tramwaju prawdopodobnie jej nie zauważył i doszło do tragedii.

Wpadła pod tramwaj w Łodzi

Rodzice 9-latki przez kilka godzin szukali swojej córki. Nie zdawali sobie sprawy, że karetki na sygnale, które słyszeli za oknem, jechały do Oliwii. Gdy ratownicy przyjechali na miejsce, ciężko okaleczone ciało dziecka leżało obok torów. Nie miała najmniejszych szans, aby przeżyć zderzenie z tramwajem.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Śmierć dziecka

Jak podaje „Fakt24”, przejście przy ul. Kopcińskiego jest jednym z najniebezpieczniejszych miejsc w Łodzi, a wniosek o założenie sygnalizacji świetlnej w tym miejscu złożony został w urzędzie już kilka lat temu. Czy musiała się wydarzyć aż taka tragedia, aby temat sygnalizacji powrócił?

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24.pl/strz