Mocny wpis posła Kukiz'15 o politykach PO: Brzydzę się wami. Jesteście pasożytami!

Redakcja
07.08.2017 07:08
Mocny wpis posła Kukiz'15 o politykach PO: Brzydzę się wami. Jesteście pasożytami!
fot. Maciej Luczniewski/REPORTER

"W czasie, kiedy zwykli Polacy ciężko pracowali cały rok aby tyle zarobić i utrzymać za to rodzinę, te pasożyty balują za nasze i chwalą się zegarkami za 40 tys zł mówiąc, że "to jak za darmo"... BRZYDZĘ się wami. Jesteście pasożytami i odpowiecie za swoje przekręty. Daję słowo!!!" - napisał na Facebooku Adam Andruszkiewicz. Poseł Kukiz'15 skomentował w ten sposób ujawnione wczoraj fragmenty rozmów byłego szefa MSZ Radosława Sikorskiego i byłego szefa Orlenu Jacka Krawca.

Przystanek Woodstock - tradycja warta kontynuowania? Wypowiedz się w naszym serwisie MAM ZDANIE.

Dziennikarze portalu tvp.info ujawnili wczoraj kolejne nagrania polityków z restauracji ''Sowa i przyjaciele''. Tym razem na taśmach słyszymy rozmowę Radosława Sikorskiego z prezesem Orlenu Jackiem Krawcem. Politycy nazywają szefa PO Grzegorza Schetynę "żulikiem bez poglądów". Do spotkania miało dojść pod koniec lutego 2014 roku.

Zobacz także

"Przy suto zastawionym stole, baluje ówczesny minister PO Radosław Sikorski i b. Prezes Orlenu. Balują oczywiście za nasze. W czasie imprezki prezes Orlenu chwali się, że ma zegarek za...ponad 40 tys zł (!!!) na co minister Sikorski odpowiada, że to "jak za darmo"! W czasie, kiedy zwykli Polacy ciężko pracowali cały rok aby tyle zarobić i utrzymać za to rodzinę, te pasożyty balują za nasze i chwalą się zegarkami za 40 tys zł mówiąc, że "to jak za darmo"... BRZYDZĘ się wami. Jesteście pasożytami i odpowiecie za swoje przekręty. Daję słowo!!!" – napisał Andruszkiewicz.

RadioZET.pl/DG