Zamknij

PiS ma kandydatów na prezydentów wojewódzkich miast. Nazwiska wkrótce

Redakcja
20.04.2018 09:03
Warszawa
fot. Pixabay

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan w porannej rozmowie Radia ZET zdradził, że Prawo i Sprawiedliwość ma już kandydatów na prezydentów 16 wojewódzkich miast. — Nazwiska zaprezentujemy w przyszłym tygodniu. Prezentacja będzie miała charakter uroczysty — dodał. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Czy PiS wygra wybory samorządowe?

Liczba głosów:

— Mieliśmy wczoraj posiedzenie rady koalicji Zjednoczonej Prawicy. Są wstępne decyzje dotyczące kandydatów na prezydentów największych miast — mówi w rozmowie z Konradem Piaseckim gość Radia ZET Adam Bielan.

Wicemarszałek Senatu doprecyzowuje, że Prawo i Sprawiedliwość ma już kandydatów na prezydentów 16 wojewódzkich miast. — Nazwiska zostaną ujawnione w przyszłym tygodniu. Umówiliśmy się, że prezentacja kandydatów będzie miała charakter uroczysty — zapowiada polityk koalicji rządzącej.

Zobacz także

Dopytywany w internetowej części programu o to, jaki był klucz doboru kandydatów, odpowiada: „Są tam i członkowie rządu, posłowie, są przedstawiciele administracji rządowej w terenie, nie ma wśród tej szesnastki senatora”. Ilu członków rządu? — Wydaje mi się, że jeden — mówi gość Radia ZET.

Całość rozmowy Konrada Piaseckiego z Adamem Bielanem można zobaczyć tutaj

RadioZET.pl/DG