Zamknij

SE: Agnieszka Woźniak-Starak przesłuchana w prokuraturze. Dziennikarka zaprzecza

05.10.2019 13:19
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter

Agnieszka Woźniak - Starak został wezwana na przesłuchanie w związku z tragiczną śmiercią jej męża, producenta filmowego Piotra Woźniaka - Staraka - podaje "Super Express". Tym doniesieniom zaprzeczyła jednak sama dziennikarka.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Piotr Woźniak-Starak zginął w nocy, 18 sierpnia. Producent filmowy wypłynął wówczas motorówką na jezioro Kisajno. Towarzyszyła mu poznana kilka chwil wcześniej Ewa O., kelnerka jednej z mazurskich restauracji.

Kto prowadził motorówkę Woźniaka-Staraka? Kolejna zagadka wyjaśniona

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie spowodowania wypadku na wodzie ze skutkiem śmiertelnym. W toku śledztwa musiało zostać ustalone, kto podczas feralnej nocy prowadził motorówkę.

Ewa O. nie usłyszała żadnych zarzutów. Prokurator przesłuchał ją wyłącznie w charakterze świadka.

Jak informuje Super Express, prokuratura wezwała także na przesłuchanie żonę zmarłego tragicznie producenta filmowego, Agnieszkę Woźniak - Starak. Wdowa po milionerze musiała opowiadać o ostatnich godzinach, które spędziła z mężem. 

"Zeznała, że jej ukochany został biesiadować dalej, a ona z rodzicami wsiadła do auta i wróciła do Konstancina. W poniedziałek miał ważne spotkanie" – czytamy w "Super Expresie"

Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni. Pierwsze oficjalne wyjście gwiazdy po śmierci męża

Pod koniec września Prokuratura Okręgowa w Olsztynie wydała komunikat ws. rezultatów sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Wynika z niego, że znany producent filmowy zmarł wskutek „ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej będącej następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego”. W momencie wypadku na mazurskim jeziorze Kisajno 39-latek miał w organizmie od 1,7 (krewo) do 2,4 promila (mocz) alkoholu etylowego.

RadioZET.pl/ Super Express