Zamknij

Dulkiewicz kupiła alkohol w asyście ochrony. Prawica nie kryje oburzenia

Redakcja
08.03.2019 18:25
Dulkiewicz kupiła alkohol w asyście ochrony. Prawica nie kryje oburzenia
fot. Stefczyk.info

Do sieci trafiło nagranie z kamer monitoringu, na którym widać, jak w jednym z supermarketów, nowo wybrana prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, kupuje w asyście trzech ochroniarzy butelkę wódki i dwie cole. - Czy mieszkańcy Gdańska mają prawo wiedzieć ile kosztuje ich ochrona nowej prezydent? – pyta z oburzeniem jeden z prawicowych portali.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

- Na krótkim nagraniu, które trafiło również do naszej redakcji, widzimy jak nowa prezydent Gdańska kupuje butelkę wódki i dwie butelki coli. Co więcej potrzeba, żeby po ciężkim dniu w końcu odpocząć i obmyślić strategię na najbliższą przyszłość? – zastanawia się portal Stefczyk.info, który opublikował nagranie.

Inne prawicowe portale również nie kryją swojego zdziwienia, a nawet oburzenia zakupami Aleksandry Dulkiewicz.

Zobacz także

„Alkoholowe zakupy prezydent Gdańska. Aleksandra Dulkiewicz, w towarzystwie trzech ochroniarzy, kupiła... wódkę” – zauważa „wPolityce”.

Zagłosuj

Aleksandra Dulkiewicz powinna robić zakupy w towarzystwie ochroniarzy?

Liczba głosów:

„Do sieci trafiło zaskakujące nagranie z Aleksandrą Dulkiewicz (…) internet obiega nagranie jak prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz w obstawie trzech ochroniarzy udała się do supermarketu po... butelkę wódki” – komentuje „Do Rzeczy”.

Faktem opublikowania w sieci nagrania z zakupów prezydent Gdańska oburzona jest posłanka PO Agnieszka Pomaska.

– Dziennikarz (…) publikuje nagranie monitoringu ze sklepu Biedronka gdy Prezydent A. Dulkiewicz robi… zakupy. Czy to jakiś nowy standard w tej sieci?! Będziecie publikować wizerunki klientów bez ich zgody?! Oczekuję stanowczej reakcji sieci Biedronka i Trojmiasto. pl! –napisała na Twitterze posłanka.

Zobacz także

- Skąd ten wybuch? Czyżby posłanka Platformy uznała, że wyborcy pani Dulkiewicz nie muszą wiedzieć, że prezydent Gdańska kupuje alkohol w towarzystwie trzech ochroniarzy opłacanych przez miasto? – kwituje ze zgorszeniem Stefczyk.info.

RadioZET.pl/Polityce/DoRzeczy/Stefczyk.info/BM