Zamknij

Zaginęła 14-letnia Aleksandra z Bydgoszczy. Policja apeluje o pomoc

27.07.2021 15:39
Aleksandra Pawlak
fot. KWP w Bydgoszczy

Aleksandra Pawlak zaginęła. Trwają poszukiwania 14-letniej mieszkanki Fordonu w Bydgoszczy, która 26 lipca uciekła z domu. Policja apeluje o pomoc i publikuje rysopis dziewczynki.

Aleksandra Pawlak 26 lipca 2021 roku wyszła z domu w dzielnicy Fordon w Bydgoszczy. 14-latka do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie skontaktowała się z rodziną.

Aleksandra Pawlak z Fordonu w Bydgoszczy zaginęła. Policja publikuje zdjęcie 14-latki

Opublikowano rysopis zaginionej. 14-letnia Aleksandra ma 158 cm wzrostu, jest normalnej budowy ciała, ma niebieskie oczy oraz ciemne, długie, falowane włosy sięgające do ramion. W dniu ucieczki ubrana była w krótkie spodenki oraz koszulkę w kratkę - przekazano na Facebooku Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach młodej mieszkanki bydgoskiego Fordonu. "Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nieletniej" - poinformowała Komenda Wojewódzka Policja w Bydgoszczy.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z policją pod nr alarmowym 112 lub dyżurnym Komendy Policji Bydgoszcz-Fordon pod numerem 47-751-58-59. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/KWP w Bydgoszczy