Zamknij

Zaginęła 14-letnia Aleksandra. Zniknęła kolejny raz w ciągu kilku miesięcy

16.09.2021 12:31

Zaginęła 14-letnia Aleksandra Pawlak z Bydgoszczy. Nastolatka była ostatni raz widziana 7 września. Niestety, to kolejne w tym roku zniknięcie dziewczyny. Znajomi rodziny Oli przekazali, że zaginęła trzeci raz w ciągu ostatnich miesięcy.

Aleksandra Pawlak zaginiona
fot. screen Fundacja ITAKA

Aleksandra Pawlak zaginęła. 14-latka z Bydgoszczy jest poszukiwana od 7 września. Komunikat w tej sprawie przekazała Fundacja ITAKA, działania podjęły też służby policji.

Nastolatka była już poszukiwana w tym roku, m.in. w lipcu. Jej kolejne zniknięcia dają wiele do myślenia. "Gazeta Pomorska" skontaktowała się z bliskimi rodziny 14-latki. Podkreślają, że na co dzień nie widywali dziewczyny zakłopotanej.

Aleksandra Pawlak zaginiona. 14-latka poszukiwana po raz kolejny w tym roku

- Rozumielibyśmy, gdyby to było dziecko unikające problemów w rodzinie albo wyrywające się ze środowiska, w którym panuje przemoc - mówią znajomi rodziny Oli. - Jej rodzice to normalni ludzie. Córce zapewniają godne warunki. Ola mówi, że nie akceptuje ograniczeń – powiedzieli w rozmowie z dziennikiem regionalnym.

Rysopis poszukiwanej podała Fundacja ITAKA. Zaginiona Aleksandra ma 158 cm wzrostu i niebieskie oczy. "Ubiór w dniu zaginięcia: czarny, gruby sweter w bordowe romby, żółta koszulka i niebieskie legginsy. Może potrzebować pilnej pomocy!"– podkreśla fundacja. Kujawsko-Pomorska Policja dodaje, że nastolatka może mieć ze sobą plecak szkolny w kolorze szarym firmy Hi-Tec. 

zdjecie-21-0503-Aleksandra_Pawlak (1)
fot. Fundacja ITAKA

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Fundacja ITAKA/Gazeta Pomorska/Kujawsko-Pomorska Policja