Zamknij

Przyleciał do Polski i słuch po nim zaginął. Policja szuka Amerykanina

Redakcja
11.05.2017 10:30
Przyleciał do Polski i słuch po nim zaginął. Policja szuka Amerykanina
fot. KSP

28-letni Amerykanin przyleciał do Polski 30 kwietnia i od tej pory nie dał znaku życia. Policja poszukuje obywatela Stanów Zjednoczonych i prosi o pomoc. 

30 kwietnia 28-letni Yaffee Nathan Leonard przyleciał na lotnisko Chopina w Warszawie. Od 28 kwietnia (czyli od momentu opuszczenia domu) nie kontaktował się z rodziną. Nie wiadomo też, czemu zdecydował się przylecieć do Polski. Nie ujawniał swoich planów.

Amerykanin ma około 185 cm wzrostu, otyłą sylwetkę i krótkie brązowe włosy. Jego cechą charakterystyczną jest niewielka przerwa między górnymi jedynkami. Mężczyzna prawdopodobnie nosi okulary korekcyjne (tak jak na załączonym zdjęciu).

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach i informowanie funkcjonariuszy o jakichkolwiek faktach mogących ułatwić odnalezienie mężczyzny. 

"Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie, ul. Żwirki i Wigury 1, telefon całodobowy: 22 603-66-78" głosi komunikat.

RadioZET.pl/KM