Duda znów żartuje na Twitterze. „Hipsterów nie brakowało”

Redakcja
23.01.2018 11:22
Duda znów żartuje na Twitterze. „Hipsterów nie brakowało”
fot. prezydent.pl

Andrzej Duda otworzył wystawę „Niepodległa. Ojcowie Niepodległości” w dworku Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w Ciechocinku. Na swoim profilu na Twitterze polski prezydent zażartował z wyglądu jednego z żołnierzy. Śmieszne?

Zagłosuj

Podobają Ci się żarty prezydenta?

Liczba głosów:

Andrzej Duda na Twitterze: Hipsterów nie brakowało

Prezydent Andrzej Duda słynie ze swojej aktywności na Twitterze. Tym razem nie wdał się w pogawędkę z młodymi użytkownikami Twittera o dość zaskakujących nickach, lecz postanowił zażartować z wyglądu jednego z żołnierzy walczących o niepodległość Polski.

„Wśród Żołnierzy walczących o Niepodległą byli też ówcześni hipsterzy” — zażartował prezydent i dodał do swojego komentarza aż trzy emotikony. Czego jak czego, ale poczucia humoru nie da się mu odmówić. 

— To wystawa upamiętniająca tych, którzy byli Ojcami Niepodległości, tak ich nazywamy; tych, którzy do odzyskania przez Polskę niepodległości w wielkim stopniu przyczynili się swoją pracą i ofiarnością oraz walką — powiedział wcześniej Andrzej Duda.

Zobacz także

Wystawa „Niepodległa. Ojcowie niepodległości” opowiada o wybitnych Polakach: mężach stanu, przywódcach politycznych, społecznych i wojskowych, którzy doprowadzili swoją działalnością do odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. W dworku zaprezentowano wizerunki m.in. Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Ignacego Paderewskiego, Ignacego Daszyńskiego, Wincentego Witosa, Wojciecha Korfantego, Józefa Hallera czy Kazimierza Sosnkowskiego.

RadioZET.pl/SI/prezydent.pl