Zamknij

Andrzej Duda w górach. Wrzucił nowe selfie [FOTO]

Redakcja
01.07.2018 13:26
Andrzej Duda
fot. Twitter/Andrzej Duda

Andrzej Duda korzysta z wakacyjnego wypoczynku. Prezydent przy okazji chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Duda opublikował kilka zdjęć z górskiej wyprawy na Twitterze. Szczególną uwagę internautów przykuło prezydenckie selfie. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Mimo kapryśnej pogody, Andrzej Duda postanowił wykorzystać chwilę wolnego czasu i udał się na górską wędrówkę. Prezydent za pośrednictwem Twittera podzielił się zdjęciem pięknych widoków na trasie Tylmanowa-Lubań w Beskidzie Zachodnim.

Duda pozdrowił załogę i gości bazy namiotowej na Lubaniu oraz wszystkich spotkanych turystów. Wykonał również pamiątkowe selfie. 

Andrzej Duda w górach 

''Dziś dla zdrowia i niedzielnej odmiany trekking w Gorcach na trasie Tylmanowa-Lubań-przeł. Knurowska. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam Załogę i Gości bazy namiotowej na Lubaniu oraz wszystkich spotkanych Turystów!'' - napisał Andrzej Duda na Twitterze.

Zobacz także

''Baza namiotowa na Lubaniu w Gorcach istnieje w każde wakacje od ponad 50 lat i z niezmienną serdeczną gościnnością wita Turystów. Dziękujemy!'' - dodał.

Andrzej Duda często uaktywnia się w mediach społecznościowych. W trakcie mundialu uważnie śledził i komentował rozczarowujące występy polskich piłkarzy

RadioZET.pl/DG