Zamknij

Nagła śmierć nauczyciela z Przygodzic. Uczniowie są pogrążeni w żałobie

24.11.2021 15:12
Andrzej Krzak
fot. STANISLAW BIELSKI/REPORTER/Facebook/ZSP CKU Przygodzice

Nauczyciel Andrzej Krzak zmarł nagle w niedzielę w wieku 61 lat. Krzak pracował w Zespole Szkół Ponadpodstawowych CKU w Przygodzicach w Wielkopolsce. Pracownicy szkoły oraz absolwenci i uczniowie nauczyciela są pogrążeni w żałobie. 

Andrzej Krzak nie żyje. Informację o śmierci nauczyciela podała strona Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach. „Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że w niedzielę 21 listopada odszedł nagle nasz kolega, nauczyciel Andrzej Krzak” - czytamy w poście zamieszczonym na Facebooku.

Wiadomością o śmierci nauczyciela podzieliła się także jego żona. Nie podano przyczyny śmierci 61-latka.

Andrzej Krzak nie żyje. Nauczyciel z Przygodzic zmarł nagle w niedzielę

Andrzej Krzak uczył przedmiotu produkcja roślina. Jak podaje Fakt, w ZSP w Przygodzicach pracował od 1987 roku. Z komentarzy pod wpisem o śmierci 61-latka wynika, że był cenionym i lubianym pedagogiem. „Super nauczyciel”, „Bardzo wspaniały nauczyciel”, „nie wierzę, taki fajny nauczyciel” - piszą uczniowie i absolwenci.

Pogrzeb Andrzeja Krzaka odbędzie się w sobotę 27 listopada o godz. 12 w Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. św. Michała Archanioła we wrocławskim osiedlu Muchobór Wielki przy ul. Stanisławowskiej 87. Nauczyciel zostanie pochowany na cmentarzu przy parafii.

RadioZET.pl/Fakt/ZSP CKU w Przygodzicach