Żona Patryka Jakiego: Byłam wolontariuszem WOŚP. Przestałam, gdy... [WIDEO]

Redakcja
20.01.2018 11:24
Żona Patryka Jakiego: Byłam wolontariuszem WOŚP. Przestałam, gdy... [WIDEO]
fot. Radio ZET

Anna Jaki była sobotnim gościem Radia ZET. Żona wiceministra sprawiedliwości w rozmowie z Joanną Komolką opowiedziała, dlaczego nie wspiera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

ZOBACZ całą rozmowę Joanny Komolki z żoną Patryka Jakiego

– Dla mnie powodem odwrócenia się od WOŚP było pokazanie ich sympatii wobec ruchu proaborcyjnego, który zmierza, żeby dzieci, takie jak mój syn, nie urodziły się. Jest na to moja niezgoda – powiedziała Anna Jaki, gość Radia ZET.

Jako mama niepełnosprawnego dziecka podkreśliła, że cieszą ją wszystkie akcje charytatywne i to, że Polacy tak chętnie je wspierają. – Jest ich tak dużo, że każdy może wybrać tę, którą będzie wspierał – dodała żona wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego.

Zagłosuj

Czy zgadzasz się z opinią żony Patryka Jakiego?

Liczba głosów:

Anna Jaki w rozmowie z Joanną Komolką przyznała, że w przeszłości zbierała pieniądze dla WOŚP w Opolu. – Przez lata byłam wolontariuszem, ale w tym momencie przestałam ją wspierać, bo moje wartości nie do końca zbiegają się z poparciem dla tych protestów (wobec zaostrzenia przepisów aborcyjnych - przyp. red.) – tłumaczyła swoją decyzję Anna Jaki.

RadioZET.pl/DG