Zamknij

Nie żyje aktorka „M jak miłość” i „Plebanii”. Zmarła w wieku 65 lat

26.08.2019 20:12
Anna Lenartowicz
fot. e-teatr.pl

Anna Lenartowicz-Stępkowska nie żyje. Aktorka znana z występów w popularnych polskich serialach „Plebania”, „M jak miłość”, „Kryminalni” zmarła w wieku 65 lat. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Nie żyje Anna Lenartowicz-Stępkowska. Informację o śmierci polskiej aktorki przekazał zespół Instytutu Teatralnego. Anna Lenartowicz-Stępkowska zmarła nagle 20 sierpnia.

Anna Lenartowicz-Stępkowska nie żyje. Kim była? 

Anna Lenartowicz-Stępkowska ukończyła warszawską szkołę teatralną. Aktorka występowała w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, w Teatrze Polskim w Szczecinie i Teatrze Rozmaitości w Warszawie.

Lenartowicz-Stępkowska była również znana z występów w polskich serialach: "Plebania", "M jak miłość", "Kryminalni", ''Na Wspólnej'' i "Królowie Śródmieścia". Ostatnią rolę w filmie fabularnym zagrała w 2014 roku. Aktorka wystąpiła w polsko-szwajcarskiej produkcji "Arizona w mojej głowie". 

Zobacz także

Pogrzeb Anny Lenartowicz-Stępkowskiej odbył się się 24 sierpnia w Katowicach. We wtorek, 27 sierpnia, w Kościele św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży w Warszawie zostanie odprawiona msza żałobna. 

RadioZET.pl/e-teatr.pl