Zamknij

Antoni Macierewicz komentuje reportaż o neonazistach

Redakcja
26.01.2018 09:23
Antoni Macierewicz komentuje reportaż o neonazistach
fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta

— Polska, która najwięcej ze wszystkich narodów, wraz z narodem żydowskim, wycierpiała od zbrodniarzy, dzisiaj jest piętnowana, jest pokazywana jako przykład odradzającego się nazizmu — mówił Antoni Macierewicz na antenach Radia Maryja i TV Trwam. 

Zagłosuj

W Polsce problem z neonazimem jest...

Liczba głosów:

Antoni Macierewicz regularnie występuje w audycjach TV Trwam i Radia Maryja w ramach swojego cyklu felietonów „Głos Polski”. Teraz odniósł się do głośno komentowanego reportażu o polskich neonazistach przygotowanego przez dziennikarzy TVN. 

Zobacz także

— Bezczelność zachowania posłów PO jest niebywała. To oni to stowarzyszenie uprawomocnili do działania, a dzisiaj za ich zachowania my Polacy jesteśmy oskarżani — twierdzi Macierewicz. — Przywołuję ten przykład jako nieprzypadkowy. Nie ma wątpliwości, że to były działania celowe, cała ta debata ze strony PO i Nowoczesnej jest adresowana jako pewien argument, który będzie przywoływany przez media i polityków Polsce nieprzychylnych. Na pewno jest to na rękę przede wszystkim propagandzie niemieckiej — mówi były szef MON.

— Polska, która najwięcej ze wszystkich narodów, wraz z narodem żydowskim, wycierpiała od zbrodniarzy, dzisiaj jest piętnowana, jest pokazywana jako przykład odradzającego się nazizmu. Ci ludzie, którzy dają do tego pretekst — z PO i Nowoczesnej — nie tylko powinni się wstydzić, ale raz na zawsze powinni być jako politycy wyeliminowani z polskiej sceny politycznej — dodaje Antoni Macierewicz.

RadioZET.pl/wpolityce.pl/KM