Zamknij

Tragiczny wypadek na drodze krajowej. Nie żyje 2-letnie dziecko

23.11.2020 22:29
Zdjęcie ilustracyjne
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Makabryczny wypadek mia miejsce w poniedziałek wieczorem, na jednej ze śląskich dróg krajowych. Samochód uderzył w drzewo. Policja podaje, że ofiarą śmiertelną jest 2-letnie dziecko.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 46 między Częstochową a Szczekocinami. Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne po uderzeniu samochodu w przydrożne drzewo. Według policji śmiertelną ofiarą wypadku jest dwuletnie dziecko. Droga została zablokowana w obu kierunkach.

Wypadek na drodze krajowej. Nie żyje 2-letnie dziecko

Dyżurny katowickiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach powiedział, że do wypadku doszło wieczorem w miejscowości Apolonka w powiecie częstochowskim. - Samochód osobowy uderzył w drzewo. Droga została zablokowana w obu kierunkach – dodał. - W zdarzeniu brały udział trzy osoby. Jedna osoba nie żyje, jest to dziecko. Dwie osoby są hospitalizowane – powiedział Polskiej Agencji Prasowej oficer dyżurny częstochowskiej policji.

Zobacz także

Wypadek w Trzciance
0

Rzeczniczka częstochowskiej komendy podkom. Sabina Chyra-Giereś dodała, że dziecko, które zginęło w wypadku było w wieku około dwóch lat. - Samochód prowadziła 18-letnia kobieta, prawdopodobnie matka dziecka. Została ranna, podobnie jak jadący tym samochodem mężczyzna - dodała. Jak poinformował dyżurny GDDKiA, kierowcy, aby ominąć miejsce wypadku, powinni wybierać drogi wojewódzkie prowadzące z Lelowa i Janowa.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP