Jak zginął 20-letni Armin Smyczek?

Redakcja
18.05.2017 16:37
Jak zginął 20-letni Armin Smyczek?
fot. Facebook

Najprawdopodobniej w piątek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok Armina Smyczka zarządzona przez Prokuraturę Rejonową Sosnowiec-Południe. Na jej wyniki będziemy musieli poczekać kilka dni.

W poszukiwania maturzysty na całym Śląsku włączyli się funkcjonariusze policji, rodzina, znajomi chłopaka oraz jasnowidz. Ciało Armina odnaleziono w środę popołudniu. Znajdowało się w rzece Przemsza na terenie Sosnowca.

Wraz z prokuratorami na miejscu odnalezienia zwłok 20-latka pracowali lekarze medycyny sądowej. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że na ciele chłopaka nie odnaleziono żadnych urazów, co wykluczałoby przyczynienie się do jego śmierci osób trzecich. Prokuratorzy dodają, że stan zwłok wskazuje, że leżały długi czas w wodzie.

Szczegółowy obraz sprawy i przyczynę śmierci Armina Smyczka pomoże wskazać sekcja zwłok. O jej terminie zadecyduje biegły sądowy.

20-letni Armin wyszedł z domu w Mysłowicach 28 kwietnia tego roku. Wracał ze spotkania z kolegami. Z nagrań monitoringu wynika, że mógł być pijany.

RadioZET.pl/DG