Zamknij

Atak nożownika w Oleśnicy. Słychać było okrzyki "pomocy"

15.10.2021 21:50
Atak nożownika w Oleśnicy
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Nożownik zranił mężczyznę i kobietę w Oleśnicy na Dolnym Śląsku. Poszkodowani trafili do szpitala. Policja aresztowała 36-latka, który jest podejrzany o napaść. O sprawie poinformował portal mojaolesnica.pl.

Do ataku doszło około godz. 19 w piątek przy ul. Krzywoustego w Oleśnicy. Świadkowie relacjonowali, że w pobliżu miejsca zdarzenia słychać było okrzyki „pomocy”. Wezwano policję.

Atak nożownika w Oleśnicy. Dwie osoby zostały ranne

–  Potwierdzam, że doszło do sytuacji, w której trakcie dwie osoby zostały dźgnięte nożem. Została im udzielona pomoc medyczna, trafiły do szpitala. 36-letni domniemany sprawca został zatrzymany – przekazała w rozmowie z portalem mojaolesnica.pl asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Policjanci nieoficjalnie ustalili, że wszystkie osoby, które mają związek ze sprawą – napastnik jak i poszkodowani – mieszkały w okolicy. Obecnie trwa dochodzenie, w którego toku śledczy ustalą dokładne okoliczności zdarzenia.

Na miejscu trwa akcja służb. Według świadków policjanci szukają noża.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/mojaolesnica.pl/Onet.pl/Wp.pl/oprac. AK