Zamknij

Atak szaleńca w czapce mikołaja. Kobieta zginęła od ciosów siekierą

10.12.2021 11:32

Policja bada okoliczności brutalnego zabójstwa w Częstochowie (woj. śląskie). 74-latka została zaatakowana na ulicy przez mężczyznę, który uderzył w nią ostrym przedmiotem. Nieoficjalnie wiadomo, że to był mąż kobiety, a narzędziem zbrodni była siekiera.

Zabójstwo 74-latki w Częstochowie
fot. KMP Częstochowa

Zbrodnia wydarzyła się w czwartek wieczorem przy ul. Kopernika w Częstochowie. Jak podał serwis Dziennikzachodni.pl, starsza kobieta została napadnięta przez mężczyznę. 

- Około godz. 20 przy ulicy Kopernika kobieta w wieku 74 lat została zaatakowana ostrym narzędziem. W wyniku obrażeń zmarła. Na miejscu trwają czynności policji pod nadzorem prokuratora - mówiłla Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, cytowana przez Dziennikzachodni.pl.

Sprawca miał uciekać w stronę Jasnej Góry, ale został zatrzymany przez policję. W chwili zbrodni mężczyzna miał na głowie czapkę mikołaja. Według lokalnego serwisu sprawca morderstwa to mąż kobiety i znajduje się pod opieką lekarzy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Dziennikzachodni.pl