Zamknij

Awantura na przejściu dla pieszych. "Widzisz, k***a, że idę z dzieckiem" [WIDEO]

23.09.2021 11:16
Awantura na przejściu dla pieszych
fot. screen Youtube.com

Do awantury między rodziną pieszych a kierowcą doszło na "pasach" na jednej z ulic Częstochowy. Samochód ruszył, gdy piesi byli jeszcze na jezdni, ale jednocześnie zdążyli minąć już pojazd. Kierowca udostępnił nagranie z kamerki samochodowej w sieci, w krótkim czasie stało się hitem sieci.

Awantura na przejściu dla pieszych w Częstochowie. Nagranie z miejsca zdarzenia trafiło na serwis Youtube.com, tylko w przeciągu dwóch dni doczekało się ponad miliona wyświetleń.

Awantura na przejściu dla pieszych. "Widzisz, k...a, że idę z dzieckiem" [WIDEO]

Kierowca udostępnił film, na którym widzimy, jak zatrzymuje się przed przechodzącą przez "pasy" rodziną pieszych. Mijają oni pojazd, po czym kierowca rusza, gdy ci schodzą jeszcze z jezdni. Sfrustrowana takim obrotem spraw kobieta wraca na przejście i doskakuje do kierowcy. "Widzisz, k...a, że idę z dzieckiem!" – krzyczy.

Kierowca utrzymał nerwy na wodzy, odpowiedział pytaniem: "No, ale co się stało?". Pytanie pozostało bez odpowiedzi, dopiero po serii krzyków piesi zeszli z "pasów". Sprawa nie zakończyła się interwencją policji. Internauci w przeważającej części solidaryzują się z kierowcą, który zachował zimną krew.

RadioZET.pl./Youtube.com