Zamknij

W programie TVP Info mężczyzna kopnął jednego z gości [WIDEO]

Redakcja
14.10.2018 11:26
Awantura w TVP Info. Mężczyzna wyprowadzony ze studia
fot. TVP Info

Awantura w studiu TVP Info. Podczas nadawanego na żywo w sobotę programu "Studio Polska", jeden z gości kopnął siedzącego przed nim mężczyznę. Sprawca zamieszania nie chciał opuścić studia, dlatego został siłą z niego wyprowadzony.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do groźnej sytuacji doszło, kiedy goście w studiu dyskutowali o zmianach w sądownictwie oraz listopadowym Marszu Niepodległości. - Ten pan mnie kopnął, proszę wyprowadzić tego pana - powiedział w pewnym momencie Paweł Lipski z Inicjatywy Polskiej.

Zobacz także

Sprawcą zamieszania okazał się mężczyzna, który wcześniej na kolanach trzymał portret obecnego w studiu Adama Słonki - byłego opozycjonisty w czasach PRL. 

Prowadzący program - Magdalena Ogórek oraz Jacek Łęski - apelowali do mężczyzny, aby dobrowolnie opuścił studio. Ten jednak nie reagował na wezwania, również ze strony publiczności. Niczego niestosownego w zachowaniu swojego zwolennika nie zauważył sam Słomka.

Zobacz także

Po trwającej kilka minut wymianie zdań i zamieszaniu, mężczyzna został siłą wyprowadzony ze studia. Prowadzący "Studio Polska" po chwili zapewnili, że podobne sytuacje nie będą tolerowane na antenie i przeprosili za całą sytuację.

RadioZET.pl/TVP Info/PTD