Zamknij

Poseł PiS zaatakował nożem podczas nocy sylwestrowej? Prokuratura bada sprawę

Redakcja
03.01.2019 12:24
Poseł PiS zaatakował nożem podczas nocy sylwestrowej? Prokuratura bada sprawę
fot. M.Kulczynski/EastNews

Prokuratura bada sprawę awantury w domu posła PiS Przemysława Czarneckiego – informuje portal Onet.pl. Podczas nocy sylwestrowej miało tam dojść do dźgnięcia nożem jednego z uczestników. Poszkodowany twierdzi, że zaatakował go właśnie Czarnecki.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Prokuratura bada sprawę awantury w domu posła PiS Przemysława Czarneckiego. Jak dowiedział się portal Onet.pl, podczas nocy sylwestrowej, w domu parlamentarzysty, doszło do dźgnięcia nożem jednego z uczestników. Poszkodowany twierdzi, że zaatakował go właśnie Czarnecki. Polityk zaprzecza.

Zobacz także

- Potwierdzam, że w moim domu interweniowała policja, którą sam wezwałem. W sylwestrowy wieczór byliśmy we trójkę. Ja, moja żona i nasz znajomy, chrzestny córki. Mężczyzna według mojej wiedzy rozciął sobie dłoń. Podobno mnie za to obwinia, ale to nieprawda, gdyż nawet nie byłem bezpośrednim świadkiem zdarzenia. Był pijany, gdy przyjechała policja, miał bodajże 2,3 promila. A ja byłem całkowicie trzeźwy. Nie chcę opowiadać, jak wyglądała ta sytuacja, gdyż jestem świadkiem w tej sprawie. Zresztą to dotyczy moich osobistych rodzinnych spraw, więc nie chcę się na ten temat wypowiadać publicznie – powiedział poseł PiS Przemysław Czarnecki w rozmowie z Onetem.

Sprawę awantury bada już prokuratura. Śledczy nie podają jednak żadnych szczegółowych informacji w tej sprawie.

RadioZET.pl/Onet.pl/BM