Zamknij

Macierewicz poprowadzi program w TV Republika. Będzie mówił o obronności Polski [WIDEO]

Redakcja
06.02.2018 18:15
Macierewicz
fot. Archiwum Radia ZET

Antoni Macierewicz nie pozwala o sobie zapomnieć. Po odejściu z Ministerstwa Obrony Narodowej nie tylko szefuje podkomisji smoleńskiej. Od tego tygodnia będzie także prowadził autorski program w Telewizji Republika.

Minął już miesiąc od rekonstrukcji rządu Mateusza Morawieckiego, której jedną z ofiar był Antoni Macierewicz, choć niechętnie, musiał się pożegnać z umiłowanym przez siebie resortem obrony narodowej. Nie odszedł jednak w niebyt - otrzymał bowiem w zamian stanowisko przewodniczącego podkomisji smoleńskiej, zachował gabinet w głównej siedzibie ministerstwa, a już za chwile zadebiutuje w roli prowadzącego program telewizyjny.

Zobacz także

Jak informuje portal dorzeczy.pl, b. szef MON będzie współprowadzącym autorskiego programu publicystycznego pt. "Pilnujmy Polski" na antenie Telewizji Republika. Wraz z Ryszardem Gromadzkim będą w nim omawiać i analizować zagadnienia związane z wojskowością i obronnością naszego kraju.

"Program będzie nadawany cyklicznie, w każdy wtorek o godzinie 20.00. Widzowie mogą współuczestniczyć w programie zadając pytania za pośrednictwem hasztagu #ZapytajMacierewicza" - czytamy na portalu. 

Zobacz także

RadioZET.pl/dorzeczy.pl/MP