Zaginęła 47-letnia Barbara Sapińska. Ma problemy z komunikacją

25.10.2019 12:30
Barbara Sapińska
fot. policja.pl

Mazowiecka policja poszukuje zaginionej 47-letniej Barbary Sapińskiej, która we wtorek po południu wyszła z miejsca zamieszkania. Nie zabrała ze sobą telefonu ani dokumentów. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

We wtorek ok, godz. 17 Barbara Sapińska wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona nie zabrała ze sobą telefonu ani dokumentów.

– Zaginiona nie zabrała ze sobą telefonu ani dokumentów. Kobieta jest upośledzona umysłowo w stopniu umiarkowanym oraz ma problemy z komunikacją werbalną – powiedziała cytowana przez Onet Warszawa podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach.

Barbara Sapińska
fot. policja.pl

Wedle policyjnego rysopisu kobieta ma 47 lat, 155 cm wzrostu, oczy koloru szarego, jest otyłej budowy ciała, ma siwe, proste włosy do ramion. Ubrana była w czarną materiałową kurtkę z kołnierzem w „panterkę”, beżowe spodnie materiałowe i czarno-srebrne buty typu pantofle.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej i mogą pomóc w jej odnalezieniu, proszone są o kontakt pod całodobowym numerem telefonu (22) 752 80 00, z policjantami prowadzącymi tę sprawę tel. (22) 60 43 235 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.

RadioZET.pl/policja.pl/warszawa.onet.pl