Zamknij
Wypadek
  • Wypadek w Bargłowie Dwornym
  • Wypadek w Bargłowie Dwornym
  • Wypadek w Bargłowie Dwornym
  • 3 Zobacz
fot. gov.pl

Jedna osoba zginęła w wypadku dwóch aut osobowych, do którego doszło w środę po południu na drodze krajowej nr 61 na odcinku Augustów-Grajewo - podała podlaska policja. Oba samochody zostały zmiażdżone. Przez pewien czas droga była zablokowana. 

Do zderzenia dwóch aut osobowych - mercedesa i audi - doszło w środę wczesnym popołudniem na drodze krajowej nr 61 na wysokości miejscowości Bargłów Dworny w powiecie augustowskim (woj. podlaskie).

Ok. godz. 13:30 zgłoszenie otrzymał dyżurny augustowskiej straży pożarnej, na miejsce przybyli także funkcjonariusze policji. - Niestety w wyniku zderzenia zginął kierowca audi - poinformował cytowany przez Polską Agencję Prasową rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. 

Bargłów Dworny. Auto zmiażdżone w wypadku. Nie żyje 25-latek

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 25-latek jadący audi z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka mercedesem.

Jak widać na zdjęciach opublikowanych na stronie gov.pl (autorstwa PSP w Augustowie), obydwa pojazdy zostały w tym wypadku doszczętnie zniszczone. 

"W wyniku zdarzenia kierowca audi zginął. 44-letni kierowca mercedesa i pasażer nie odnieśli obrażeń. Kierowca mercedesa był trzeźwy" - podała policja. Droga przez kilka godzin była zablokowana. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/gov.pl