Zamknij

Bartłomiej Misiewicz negocjuje z TV Republika. Stworzy program o... obronności?

Redakcja
28.04.2017 14:26
Bartłomiej Misiewicz negocjuje z TV Republika. Stworzy program o... obronności?
fot. East News

Zarząd Telewizji Republika prowadzi rozmowy z Bartłomiejem Misiewiczem na temat jego zatrudnienia. Negocjacje dotyczą tworzenia programu o bezpieczeństwie i obronności.

Wypełnij PIT-a za darmo i pomóż Fundacji Radia ZET

W piątek na stronie internetowej telewizjarepublika.pl został opublikowany komunikat prasowy Zarządu Telewizji Republika S.A. w sprawie rozmów z Bartłomiejem Misiewiczem dotyczących jego zatrudnienia w Telewizji Republika.

Zarząd poinformował, że prowadzi rozmowy z byłym rzecznikiem prasowym MON na temat: "tworzenia programu o bezpieczeństwie i obronności na antenie Telewizji Republika". W komunikacie czytamy, że z racji pełnionych przez siebie funkcji i doświadczenia były szef gabinetu politycznego ministra Antoniego Macierewicza posiada "duży potencjał medialny, gruntowną wiedzę na temat zagadnień związanych z bezpieczeństwem i obronnością (...), a także doświadczenie medialne".

Zobacz także

Z treści komunikatu wynika, że rozmowy o współpracy Misiewicza z Telewizją Republika są prowadzone już od jakiegoś czasu i obie strony doszły do wstępnego porozumienia. Zarząd zapowiada, że "szczegóły dotyczące kształtu programu, zagadnień realizacyjnych oraz daty emisji będą ustalane z kierownictwem Redakcji oraz Zarządem Spółki", zaś "zarząd i kierownictwo redakcji wyrażają nadzieję, że nowy program wzbogaci ofertę programową stacji oraz okaże się sukcesem rynkowym".

RadioZET.pl/PAP/DG