Zamknij

Bartłomiej Misiewicz zawieszony w prawach członka PiS - ostra zapowiedź Kaczyńskiego

Redakcja
12.04.2017 12:33
Bartłomiej Misiewicz zawieszony w prawach członka PiS - ostra zapowiedź Kaczyńskiego
fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta

- Podpiszę decyzję o zawieszeniu Bartłomieja Misiewicza w prawach członka PiS - zapowiedział w środę szef partii Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS zapowiedział też, że powoła specjalną komisję wewnątrz partii, która zbada "wszystkie kontrowersyjne kwestie oburzające w ostatnim czasie opinię publiczną". 

Zagłosuj

To koniec kariery Misiewicza?

Liczba głosów:

Przypomnijmy, że chodzi oczywiście o zawrotną karierę 27-letniego Misiewicza, który bez studiów znalazł dobrze płatną posadę najpierw jako rzecznik prasowy w ministerstwie obrony, a teraz w roli pełnomocnika zarządu ds. komunikacji Polskiej Grupie Zbrojeniowej. 

Zobacz także

W środę media zelektryzowała wiadomość o rzekomych zarobkach byłego rzecznika resortu obrony. Według nieoficjalnych ustaleń "Rzeczpospolitej" Bartłomiej Misiewicz ma dostawać pensję w wysokości 50 tysięcy. Doniesienia te zdementowała Polska Grupa Zbrojeniowa. Konkretna kwota nie została jednak podana do wiadomości opinii publicznej. 

Bartłomiej Misiewicz "zasłynął" też z sytuacji, w której wojskowi musieli mu salutować mówiąc "czołem panie ministrze". Na naszej antenie w programie Gość Radia ZET zachowanie Misiewicza komentował też były dowódca GROM Roman Polko, który "skandalem" określił "trzymanie przez oficera parasolki nad jakimś urzędasem".

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek zapowiedziała, że teraz musimy czekać na wyniki badań komisji w tej sprawie. Zbada ona okoliczności zatrudnienia Misiewicza i wysokości jego pensji w PGZ.

RadioZET.pl/KM