Zamknij

Co PO może zaoferować Polakom? Beata Mazurek pyta o cztery kwestie [WIDEO]

Redakcja
05.05.2017 11:26
Schetyna
fot. East News

- Pokażcie program - mówi rzeczniku Prawa i Sprawiedliwości do PO. Beata Mazurek twierdzi, że partia Grzegorza Schetyny nie ma nic do zaoferowania Polakom, zajmuje się tylko totalną krytyką, a powinna odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań.

Zobacz także

- Dziś w Polsce mamy do czynienia z totalną opozycją, która - poza krytyką PiS - nie chce, nie potrafi lub nie ma nic do zaoferowania Polakom - powiedziała na zwołanej konferencji prasowej rzecznik PiS.

Beata Mazurek zadała politykom PO cztery pytania: czy Platforma podwyższy wiek emerytalny, co zrobi z programem 500+, czy zlikwiduje CBA i IPN oraz czy zgodzi się na przyjęcie imigrantów. Dodała, że w deklaracji programowej Platformy nie doszukała się odpowiedzi na te pytania, a PiS spisało swoje pomysły, konsultowało z ekspertami, wygrało z tym programem wybory i go realizuje.

- Platforma, jeśli jest poważną partią, aspirującą do tego, by konkurować z nami na programy, powinna na te pytania odpowiedzieć - dodała na zakończenie.

Grzegorz Schetyna w Gościu Radia ZET mówił z kolei, by PiS poważnie potraktował obywateli i pokazał projekt nowej konstytucji, skoro chce zmienić tę obowiązującą.

RadioZET.pl/DG